Certifikace systémů řízení

Proč certifikovat?

Certifikace je nezávislé ověření účinnosti systému procesního řízení společnosti. Zkušení odborníci z vnějšího prostředí upozorní na nedostatky, navrhnou kroky ke zlepšení a zároveň mohou podpořit jednodušší a rychlejší aplikování změn v systému firemních procesů.

Kvalita produkce, vliv na životní prostředí, bezpečnost práce a informací, energetická spotřeba

Optimalizace těchto klíčových parametrů umožňuje nalézt nejvhodnější řešení v oblasti investic, procesních změn nebo řízení lidských zdrojů.

Systém řízení a investice

Při výběru nových zařízení je potřeba posoudit vliv na parametry kvality produkce, energetické spotřeby, vlivu na životní prostředí, či rizik bezpečnosti práce.

Procesní změny

Ucelený systém plánování výrazně zkracuje délku optimalizace procesů.

Lidské zdroje

Výběr, školení, motivace a vedení zaměstnanců je stále nákladnější záležitostí. Integrovaný přístup napomáhá ke značným finančním i časovým úsporám.

Kontaktujte nás
+420 222 310 605

Aktuality
1.10.2017 GDPR

LL-C Certification se připravuje na vydávání osvědčení aplikace GDPR, Evropské směrnice na ochranu osobních údajů ve spojení s podmínkami ÚOOU.

10.8.2017 certiikace GMP+ FSA

LL-C byla akceptována jako partner velmi uznávaného soukromého schématu pro bezpečnost krmiv GMP+ FSA. Toto certifikační schéma již 25 let vede trh v oblasti zajištění bezpečnosti krmiv.

starší aktuality