O nás

LL-C (Certification)

LL-C (Certification) je mezinárodní společnost poskytující služby v oblasti certifikace, certifikace systémů managementu, posuzování bezpečnosti a kvality výrobků a služeb personální certifikace a technické inspekce.

Kde nás najdete

LL-C (Certification) je tvořena sedmi sesterských společností se sídlem v České republice, Velké Británii, Itálii, Hong Kongu, Chile, na Slovensku a v Bulharsku. Za posledních 10 let se šíří svou činnost pod českou akreditací.

Naše akreditace

Jsme držiteli akreditace ČIA (Český institut pro akreditaci), který je dále členem mezinárodního fóra (IAF), a tedy i naše certifikáty jsou uznávány ve všech členských státech.

Akreditace

Naše poslání a hodnoty, kterými se řídíme

V LL-C jsme se zavázali k rozvoji dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky a to tím, že jim pomáháme snižovat jejich rizika, zvyšovat jejich konkurenceschopnost a především chránit jejich firemní jméno a značku. Vše, co děláme, se řídí naším závazkem podporovat a zvyšovat hodnotu našim zákazníkům.

Naše zkušenosti

Vytvořením globální sítě lokálních partnerů, umožňujeme našim zákazníkům věnovat jejich primární energii jejich klíčovým obchodním aktivitám.

Kontaktujte nás
+420 222 310 605

Aktuality
1.10.2017 GDPR

LL-C Certification se připravuje na vydávání osvědčení aplikace GDPR, Evropské směrnice na ochranu osobních údajů ve spojení s podmínkami ÚOOU.

10.8.2017 certiikace GMP+ FSA

LL-C byla akceptována jako partner velmi uznávaného soukromého schématu pro bezpečnost krmiv GMP+ FSA. Toto certifikační schéma již 25 let vede trh v oblasti zajištění bezpečnosti krmiv.

starší aktuality