Školení, kurzy a semináře

Kvalifikovaní lidé se vyplatí

Naše dlouholeté zkušenosti rádi předáváme dále. Proškolíme Vás v základních principech oboru, ukážeme modelové situace a pomůžeme vyřešit individuální potřeby a úkoly. Připravíme školení a semináře na míru individuálním potřebám i se závěrečnou certifikační zkouškou.

Pro koho jsou kurzy vhodné?

Kurzy jsou určeny všem, kteří jsou pověřeni vykonávat svou práci nejen na vedoucích pozicích, ale zároveň zastávají jednotlivé odborné pozice v různých odvětvích podnikání. Poskytujeme uchazečům základní i specializované informace o systému řízení v organizaci (QMS, EMS, OHSAS apod.), postupech při výrobkových certifikacích nebo technické požadavky v oblasti inspekčních činností.

Školící prostory.

Zajistíme školení pro téměř libovolný počet uchazečů v prostorách sídla firmy nebo svých pobočkách. Organizujeme rovněž na vyžádání školení v prostorách zájemce, zpravidla pro širší okruh zaměstnanců firmy. Techniku pro školení v externích prostorech zajišťujeme, pokud je to potřebné.


Nabídka odborných kurzů:


- Interní auditor QMS, EMS, OHSAS
- Interní auditor ISO/TS 16949:2009
- Auditor/Lead Auditor QMS, EMS, OHSAS

Školení podle specifických norem:
- školení Analýzy rizik
- školení personálu výrobců svařovaných výrobků

- Základní statistické metody
- SIX SIGMA
- FMEA
- Metrologie
- a další

Kontaktujte nás
+420 222 310 605

Aktuality
1.10.2017 GDPR

LL-C Certification se připravuje na vydávání osvědčení aplikace GDPR, Evropské směrnice na ochranu osobních údajů ve spojení s podmínkami ÚOOU.

10.8.2017 certiikace GMP+ FSA

LL-C byla akceptována jako partner velmi uznávaného soukromého schématu pro bezpečnost krmiv GMP+ FSA. Toto certifikační schéma již 25 let vede trh v oblasti zajištění bezpečnosti krmiv.

starší aktuality